Kontakt

Medlemsservice / Kontoret

Administration (fakturor, avtal, planering m.m.)
E-post: medlemsservice@frakne.se
Telefon 0707 97 14 99
Våra telefontider är: Vardagar mellan kl. 10.00-12.00
Obs: under semestertider och långhelger har vi stängt, dessa tider annonseras på hemsidan och i facebook gruppen.

Postadress:
Södra Fräkne Fiberförening
Backegårdsvägen 4
45930 Ljungskile

Facebook

Grupp: facebook.com/groups/fiberforening
Facebook-gruppen används primärt för att dela nyheter och information som också postas här på hemsidan, vi har inte full koll på om det ställs frågor i kommentarer på Facebook. Men om möjligt kan vi tillsammans hjälpa till att besvara 🙂

Styrelsen

Arne Olsson – Ordförande
Mail: arne-olsson@telia.com, tel: 0702 57 46 82
Stig Grundberg – Sekreterare
Mail: stig.grundberg@gmail.com, tel: 0702 55 67 90
Kjell Tallberg – Kassör
Mail: kjell.tallberg@frakne.se, tel: 0735 15 34 66
Anthony Olofsson – Styrelseledamot
Mail: tony.olofsson@fyrstadsentreprenad.se, tel: 0705 57 97 76

Extern Auktoriserad Revisor

Susanna Frimodig Lindh på Henry Forsberg Revisioner
Mail: sanna@hfrevisor.se, Tel: 0522 135 60

Valberedning

Tomas Olsson (sammankallande)
Mail: tomasodsmal@gmail.com, Tel: 0705428675
Anette Swahn
Mail: anette.swahn@gmail.com, Tel: 0702 33 33 88

VD

Kjell Tallberg
Mail: kjell.tallberg@frakne.se, tel: 0735 15 34 66

Webb och informationsansvariga

Hemsidans information och nyheter kommer från styrelsen och medlemsservice.

Ansvarig för hemsidans funktion är Nicklas Rudolfsson, e-post: nicklas.rudolfsson@gmail.com